2020 vasario 26, Trečiadienis

Daigelių auginimo pamoka

Vasario 25 d. 4 b klasės mokiniai dalyvavo Utenos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro pamokoje - Daigų auginimas maistui. Vaikai sužinojo, kaip lengvai galima užsiauginti saulėgrąžų, žirnių bei grikių žaliųjų daigelių ant savo palangių. Pakviesti biologės Linos Pivorienės į tikrą daigelių fiestą noriai ragavo gardėsius iš jau žaliuojančių daigų. Sužinoję, kad dygstanti sėkla turi daug naudingų medžiagų, o daigelių vartojimas mityboje veikia stiprinančiai vaikai į indelius pasisodino sėklų, atsinešė į klasę, pažadėjo rūpintis ir stebėti augančius daigelius. Vaikai savo žiniomis  ir įspūdžiais pasidalino su kitais žiburiečiais, pagamintu patiekalu pavaišino mokytojas ir virtuvės darbuotojas.

Mokytojos D. Dindienės informacija