• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/865
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/865
Thursday, 28 March 2019 20:47

II-oji vieta "Žiburio" plaukikams

Kovo 28 d. vyko Utenos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių plaukimo varžybos, skirtos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komanda - Augustė Mockutė,Gerda Puodžiūnaitė, Guoda Maciulevičiūtė, Maja Davniukaitė, Eva Šimonėlytė, Karolis Vaickus, Aistis Padvariškis, Dominykas Šimonėlis, Benas Kalinauskas ir Simas Bražėnas įveikusi estafetinį plaukimą su plaukimo lenta, estafetę laisvu stiliumi ir 25 m plaukimą iškovojo antrą vietą. Asmeninėje įskaitoje Augustė Mockutė ir Karolis Vaickus nuo pirmos vietos atsiliko tik keliomis sekundėmis, jie pasipuošė sidabro medaliais. Sveikiname jaunuosius plaukikus ir linkime sėkmės kitose varžybose.

Komandą subūrė mokytoja Dalia Dindienė