• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/861
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/861
Sunday, 17 March 2019 11:18

Mokyklinė anglų kalbos olimpiada – startas į būsimą atstovavimą mokyklai Utenos rajone

Š.m. kovo 12 dieną mokykloje vyko mokyklinė anglų kalbos olimpiada ketvirtokams. Joje dalyvavo aštuoni  geriausiai anglų kalbos subtilybes išmanantys mokiniai iš visų trijų ketvirtųjų klasių: Herkus Jonavičius, Goda Eisinaitė, Martyna Gimbutytė, Mėta Trakelytė, Ignas Strazdas, Karolis Vaickus, Karina Sadauskaitė ir Einartas Varanėckas. Šie mokiniai atliko įvairių anglų kalbos supratimą bei jos vartojimą patikrinančių užduočių: vyko prisistatymas, vaizdo medžiagos apie Britanijos mokyklą peržiūra bei darbas su tekstu ir gramatikos užduočių atlikimas. Daugiausiai taškų už atliktas užduotis surinko ir atstovauti Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyrių į balandžio mėn. 10 dieną vyksiančią rajoninę anglų kalbos olimpiadą keliauja Goda Eisinaitė (mok. R. Zarankienė), I. Strazdas (mok. R. Zarankienė) bei K. Vaickus (mok. D. Malinauskienė). Linkime jiems sėkmės ir džiaugiamės dėl visų, renginyje tikrinusių savo anglų kalbos žinias ir gebėjimus, įgytos patirties.

Informaciją parengė R. Zarankienė