Thursday, 14 March 2019 10:36

II-IV kl. olimpiada "Mano gaublys"

Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) iniciatyva pirmą kartą buvo organizuota pasaulio pažinimo olimpiada II-IV klasių mokiniams „Mano gaublys”. Iš viso olimpiadoje dalyvavo daugiau kaip 10 000 mokinių iš 51 savivaldybės. Renginys nemokamas, todėl jame galėjo dalyvauti visi norintys.

Mūsų mokykloje olimpiados užduotis sprendė virš 160 žiburiečių. Visiems užduotys patiko, vaikai daug ką prisiminė, sužinojo ir kai ką naujo.  Suskaičiavus rezultatus kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti nugalėtojai, kuriems įteikti  diplomai. Antrokų kategorijoje daugiausiai taškų surinko Rugilė Matijošiūtė,  Jokūbas Nečiūnas, Kristupas Venslovas  iš 2b kl. ir Simas Nedelčenko iš 2a kl.  Trečiokų tarpe  geriausiai sekėsi 3a kl. mokiniams Danieliui Aruliui ir Faustinai Šarkanaitei. Tarp ketvirtokų stipriausi buvo 4b kl. mokiniai: Tėja Tutinaitė,  Karolis Vaickus, Sintija Zabulytė ir Milita Bačinskaitė iš 4a kl.

Olimpiados organizatoriai, surinkę ir apdoroję mokinių rezultatus iš visos Lietuvos, parengė mokinių surinktų taškų pasiskirstymo grafikus, kurie leis mokytojams pasitikrinti savo mokinių lygį Lietuvos mastu.