• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/858
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/858
Wednesday, 13 March 2019 11:05

Mūsų "Metų antrokas"

Kovo 12 dieną 12 šauniausių mokyklos antrokėlių  labai susikaupę, į galveles susidėję didelį žinių bagažą, pasičiupę gerą nuotaiką ir nepamiršę savo šaunių mokytojų, susirinko į ‚,Metų antroko“  rinkimus. Pirmuose dvejuose etapuose vaikai atsakinėjo į įvairius klausimus, po kurių žiūri komisija suskaičiavo surinktus taškus. Paaiškėjo, kad  į trečią etapą pateko net 4 mergaitės ir 1 berniukas. Vaikams ir vėl teko prisiminti ko mokėsi mokykloje, atsakinėti į nelengvus klausimus. Po 4 etapo buvo išaiškinti nugalėtojai. III vietą užėmė Armilė Žiūraitė, II – Meda Kurlavičiūtė, o ,,Metų antroke“ tapo Rugilė Matijošiūtė.  Po renginio visi dalyviai džiaugėsi prisiminimo dovanėlėmis ir  sveikino nugalėtojas.

Renginį organizavo ir informaciją paruošė Emilija Steiblienė