• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/856
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/856
Wednesday, 06 March 2019 18:58

Mokyklinė matematikos olimpiada IV-okams

Jau įvyko tradicinė mokyklinė ketvirtokų matematikos olimpiada. Olimpiadoje varžėsi stipriausi  visų trijų IV-ų klasių matematikai. Daugiausiai uždavinių išsprendė ir pirmąją vietą laimėjo IVc kl. mokinys Kajus Jokūbas Rimdžius, antrąją - Milita Bartkevičiūtė (IVa kl.), o trečiąją - Jogaudas Mardosas (IVb kl.). Šie mokiniai atstovaus mūsų mokyklą rajono ketvirtokų metematikos olimpiadoje. Linkime jiems didelės sėkmės!