• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/855
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/855
Tuesday, 05 March 2019 21:05

Karolis – šauniausias rajono ketvirtokas

Kovo 5 dieną Krašuonos progimnazijoje vyko Utenos rajono ketvirtų klasių mokinių žinių viktorina  „Metų ketvirtokas“. Renginyje dalyvavo 12 gabiausių, aktyviausių, darbščiausių, įvairiomis mokslo sritimis besidominčių rajono mokyklų ketvirtokų. Mūsų mokyklą atstovavo Karina Sadauskaitė, Karolis Vaickus ir Deividas Sakalauskas. Mokytojų I. Janaščienės ir L. Niaurienės parengtos užduotys buvo įvairios, apimančios įvairias mokslo sritis.  Viktorinoje labiausiai sekėsi Karoliui, kuris nukeliavo iki finalo, surinko daugiausiai taškų ir įrodė, kad turi platų akiratį, gerą ir greitą orientaciją, gebėjimą susikaupti.

Visi konkurso dalyviai apdovanoti padėkos raštais, nugalėtojas Karolis Vaickus – Utenos Švietimo sporto ir jaunimo reikalų skyriaus padėkos raštu ir  rėmėjų dovanomis.

Informaciją parengė mokytoja L. Šapokienė