• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/127
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/127
Tuesday, 20 September 2011 01:00

Džiaugiamės testų rezultatais!

Mūsų mokykla dalyvavo pilotiniame (bandomųjų) standartizuotų testų užduočių išbandymo tyrime, kuris vykdomas įgyvendinat Ugdymo plėtotės centro projektą „Standartizuotų mokinių pasiekimų vertinimo ir įsivertinimo įrankių bendrojo lavinimo mokykloms kūrimas“.

Jo tikslas – sukurti instrumentus įvertinti mokytojo ir mokyklos darbo efektyvumą bei užtikrinti geresnį ugdymo proceso grįžtamąjį ryšį. Buvę mokyklos ketvirtokai atliko standartizuotų lietuvių kalbos ir matematikos testų užduotis. Labai džiaugiamės sulaukę gerų mokinių pasiekimų įvertinimų. Nuoširdžiai sveikiname mokytojas!