Monday, 18 May 2020 10:09

Sveikiname „Kalbų kengūros - 2020“ ir „Tavo žvilgsnio - 2020“ diplomantus

Šiemet Aukštakalnio progimnazijos „Žiburio“ skyriaus mokiniai dalyvavo tradiciniuose tarptautiniuose VKIF organizuojamuose konkursuose „Kalbų kengūra - 2020“ ir „Tavo žvilgsnis - 2020“. „Kalbų kengūroje“  anglų kalbos žinias ir gebėjimus pasitikrinti šiemet pasiryžo trylika  3 – ųjų ir 4 – ųjų klasių mokinių. Sveikiname Auksinių diplomų laimėtojus: B. Kalinauską (4b klasė), G. Murmulytę (4c klasė), D. Masiulį (3b klasė), G. Zabulėnaitę (4c klasė), E. Šilko (4c klasė) bei Oranžinių diplomų laimėtojus: M. Simanavičiūtę (4c klasė) ir M. Alekną (4a klasė).

Taip pat džiaugiamės G. Murmulytės (4c klasė) diplomu, gautu  už atliktą vertimą bei jam pritaikytą iliustraciją konkurse „Tavo žvilgsnis 2020“.

Informaciją parengė R. Zarankienė, anglų k. mokytoja