Tuesday, 07 April 2020 08:27

INFORMACIJA DĖL PRAŠYMŲ PRIĖMIMO Į MIESTO MOKYKLŲ PENKTAS KLASES

Informuojame, kad tėvai (globėjai) (toliau - tėvai)  prašymus į miesto mokyklų penktas klases nuo 2020 metų nuo gegužės 4 d.  el. paštu siunčia mokyklos, kurią dabar lanko, adresu (This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.). Prašymo formą tėvams gegužės 4 d. mokykla atsiųs  Tamo dienynu.

Tėvams pateikus prašymą po birželio 1 d. ir jeigu pagal teritoriją priskirtoje mokykloje nėra laisvų mokymosi vietų, siūloma rinktis mokyklas, kurios vykdo tą pačią ugdymo programą ir kuriose yra laisvų vietų.

Primename tėvams, kad atidžiai įrašytų vaiko asmens kodą, nes vaiko duomenys yra suvedami  naudojant vaikų registravimo ir apskaitos programinę įrangą.

Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunumo reikalų skyriaus informacija