• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/953
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/953
Wednesday, 11 March 2020 08:33

Sveikiname visus ir švenčiame Kovo 11-osios trisdešimtmetį

Žiburiečiai kartu su visa Lietuva mini Kovo 11-osios trisdešimtmetį, nuoširdžiai džiaugdamiesi  šia švente dalyvauja įvairiuose užsiėmimuose patys keldami įvairias  idėjas ir priimdami sprendimus.

Pirmokai ir antrokai  klasės valandėlių metu kalbėjosi apie Kovo 11-osios reikšmę mūsų valstybei, dalyvaudami  Dramblio olimpiados Savitvardos kompetencijos užsiėmimuose  ,,Meškiukas valdo pyktį“  kalbėjosi  apie pykčio valdymo svarbą ir suprato, kaip svarbu taikiai spręsti konfliktines situacijas, džiaugėsi, kad mūsų valstybės vadovai sugebėjo būti ramūs sprendžiant  Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo klausimą.  Kiti  dalyvavo užsiėmimuose muziejuje, o po jų, kaip dovaną Lietuvai ir sau, išsilankstė laivelius ir įsiamžino fotosesijoje. Grįždami į mokyklą aplankė visuomenės veikėjo Dr. J. Basanavičiaus paminklą.

Trečiokai  nutarė papuošti Lietuvą gerumu. Pirmiausia gerumo ieškojo savyje. Vaikai galvojo, kaip galėtų padėti sau pasijusti geriau. Po to svarstė, ką galėtų padaryti kiti žmonės, kad pasijausčiau geriau. Ir galiausiai, ką galiu padaryti aš, kad padėčiau kitiems pasijusti geriau. Savo mintis vaikai surašė ant 3 spalvų obuoliukų, taip pat  nutarė pasveikinti savo mažuosius kaimynus pirmokus  ir  pakviesti juos į kiemą švęsti kovo 11-osios bei  kartu nusifotografuoti.

Ketvirtokai sveikino Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiu keldami inkilus sugrįžtantiems paukščiams,  kartu skaitė uteniškio Vytauto Račicko  „Lietuviška kepurė“ knygą, diskutavo ir svajojo, kokioje Lietuvoje gyventi būtų gera.