• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/846
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/846
Thursday, 14 February 2019 21:26

Anglų kalbos abėcėlės šventė

Šį ketvirtadienį, vasario 14 dieną, Aukštakalnio progimnazijos “Žiburio” skyriuje vyko anglų kalbos konkursas “Spelling Day”, skirtas pirmus metus šią užsienio kalbą besimokantiems mokinukams. Konkurse dalyvavo po penkis atstovus iš abiejų antrųjų klasių. Komandos varžėsi tarpusavyje, tikrindamosi, kurios klasės mokiniai yra geriau įsidėmėję anglų kalbos abėcėlės raidžių pavadinimus ir geba taisyklingai parašyti dažniausiai vartojamus žodžius. Savo žinias ir gebėjimus antrokai tikrinosi, atlikdami įvairias užduotis.  Jie turėjo galimybę ne tik įrodyti, kaip gerai pažįsta raides, bet ir kokie draugiški ir palaikantys gali būti, vieningai dirbdami komandoje. Šiemet konkurse geriausiai pasirodė 2a klasės atstovai: Vakarė Bracaitė, Alanas Diržys, Elinga Juodytė, Raividas Kulys ir Gabija Šveckutė. Sveikiname konkurse dalyvavusius ir taip pat puikiai pasirodžiusius 2b klasės mokinius: Mają Davniukaitę, Gabrielę Andrijevskytę, Justiną Karosaitę, Dovydą Masiulį ir Eglę Mačerinskaitę.

Reda Zarankienė, anglų kalbos mokytoja