• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/843
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/843
Friday, 08 February 2019 18:56

Dovana Lietuvai

Vasario 7 dieną 1 b klasės mokiniai lankėsi Utenos kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacinėje veikloje. Susiskirstę grupėmis atliko užduotis: pasikartojo Lietuvos himną, žymias istorines vietas ir asmenybes, išlankstė laivelius. Viskas pirmokams sekėsi puikiai, beveik visas užduotis atliko teisingai, o labiausiai patiko lankstyti trispalvius laivelius, kuriems pavadinimus pažadėjo sugalvoti namuose. Mažųjų mokinukų dovana Lietuvai - žinios ir geri darbai.  Po edukacinės veiklos mokiniai apžiūrėjo muziejaus ekspozicijas, domėjosi senoviniais rakandais, buitimi, lygino dabartinius ir senovinius įrankius.

Informaciją paruošė mokytoja Asta Bazarovienė