• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/841
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/841
Friday, 08 February 2019 17:29

Šauniausi "Žiburio" ketvirtokai

Vasario 7 d. vyko pirmasis konkurso "Šauniausias IV-okas" turas mokykloje. Konkurse dalyvavo 12 ketvirtokų iš visų trijų klasių. Užduotys buvo labai įvairios ir iš labai įvairių sričių, todėl dalyvauti buvo įdomu ir laikas konkurse niekam neprailgo. Sudėjus: platų akiratį, gerą reakciją ir atmintį, gebėjimą susikaupti ir sėkmę,  geriausių rezultatų pasiekė Karina Sadauskaitė (IV c kl.), Karolis Vaickus (IV b kl.) ir Deividas Sakalauskas (IV a kl.). Šie mokiniai  atstovaus mūsų mokyklą II-jame konkurso ture, kuris vyks kovo 5 d. Krašuonos progimnazijoje. Dėkojame mokytojai Editai Kazokienei už I-ojo turo organizavimą, vaikams už dalyvavimą, o laimėtojams linkime didelės sėkmės kitame etape!