• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /var/www/clients/client962/web1196/web/images/839
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/839
Monday, 04 February 2019 21:50

Rajoninės pradinukų krepšinio varžybos

Utenos daugiafunkcio sporto centro krepšinio salėje vyko tradicinės miesto mokyklų pradinių klasių mokinių krepšinio 3x3 varžybos, skirtos Utenos DSC taurei laimėti. Mūsų mokyklos komandoje žaidė ketvirtokai Deividas Sakalauskas ir Herkus Jonavičius, bei trečiokai  Ajus Berniūnas ir Danielius Arulis. Berniukai iškovojo antrą vietą, todėl džiaugėsi tapę prizininkais ir gautais Utenos DSC medaliais, diplomais.

Informaciją parengė mokytoja L. Šapokienė